Akwaria Fine Line

( ilość produktów: 5 )

Prezentujemy wysokiej jakości akwaria Fine marki Diversa. Wyróżnia je nowoczesny, starannie opracowany design, który docenią zarówno doświadczeni, jak i początkujący akwaryści. Oferujemy akwaria w różnych rozmiarach, dlatego dobór idealnego modelu do danego pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb użytkownika nie powinien sprawić żadnego kłopotu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi akwariami Fine!

Nowoczesne akwaria Fine – wymiary i przeznaczenie

Oferujemy akwaria w następujących wariantach:

  • o długości 80 cm – odpowiednie dla początkujących akwarystów lub dla osób, które chcą utrzymywać niewielką ilość ryb lub roślin. Nadają się też do hodowli niektórych gatunków krewetek czy ślimaków.
  • o długości 100 cm – docenią je doświadczeni akwaryści, planujący hodowlę większej ilości ryb oraz innych organizmów wodnych.
  • o długości 120 cm – obszerne akwaria zapewniające swobodę w tworzeniu różnych środowisk i hodowli rozmaitych gatunków. W akwarium o tej pojemności można utrzymywać m.in. większe gatunki karpiowatych.

Co wyróżnia akwaria Fine w sklepie Diversa?

To produkty wykonane ze szkła o dużej wytrzymałości i grubości dobranej zgodnie z europejskimi normami DIN. Starannie opracowane parametry zapewniają bezpieczeństwo użytkowania nawet największych zbiorników. Elementy, które stanowią pewne zabezpieczenie konstrukcji to m.in. silikonowe łączenia. Co więcej, klienci mogą wybrać następujące kolory opasek do akwariów Fine: truflowy, biały lub czarny.

Tego typu akwaria pięknie wzbogacą każdą przestrzeń. Zachęcamy również do sprawdzenia, jakie ramki do akwarium czy szafki pod akwaria znalazły się w naszym asortymencie. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji!

pixel