Akwarium 126l

( ilość produktów: 1 )

W tej kategorii przedstawiamy akwaria o pojemności 126 litrów. Ten rozmiar to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną stworzyć nieco większy, ale nadal łatwy w obsłudze ekosystem akwariowy. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno akwaria, jak i asortyment do ich kompleksowej obsługi i utrzymania – od pokryw, przez filtrację, po oświetlenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Akwarium 126 l – rozwiązanie dla początkujących i doświadczonych akwarystów

Akwaria o pojemności 126 litrów stanowią doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych akwarystów. Ich konstrukcja, wykonana z mocnego szkła Float o odpowiedniej grubości, zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Dodatkowo dzięki zastosowaniu systemu wzmocnień możliwe jest utrzymanie dużej objętości wody bez obawy o deformacje czy uszkodzenia. Akwarium 126 l jest odpowiednie dla wielu gatunków ryb. W przypadku mniejszych gatunków, takich jak neonki czy gupiki, 126-litrowe akwarium umożliwi stworzenie dużej, wielogatunkowej społeczności. Dla większych ryb, jak skalary czy pielęgnice, będzie doskonałym miejscem dla mniejszej grupy osobników.

W sklepie Diversa oferujemy szeroki asortyment akcesoriów, które ułatwią Państwu utrzymanie akwarium – począwszy od filtrów i grzałek do akwarium, przez oświetlenie, aż po pokrywy akwariowe. Dzięki naszym produktom stworzenie własnego, podwodnego świata stanie się prawdziwą przyjemnością.

pixel