Szafki pod akwaria

( ilość produktów: 34 )

Każdy akwarysta wie, że wybór odpowiedniego zbiornika oraz przeróżnych dodatków i akcesoriów to nie wszystko. Żebyśmy bowiem mogli odpowiednio wyeksponować zbiornik i zadbać o jego spójność wizualną z pozostałymi elementami wystroju pomieszczenia, kluczowe okazuje się znalezienie odpowiedzi na pytanie, jaka szafka pod akwarium będzie najwłaściwszym wyborem. Na szczęście cennymi podpowiedziami w tej kwestii dzieli się sklep Diversa. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi szafkami pod akwarium.

Jaka szafka pod akwarium do naszego domu?

Kupując szafkę pod akwarium, musimy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Ważna jest jej wielkość, która powinna być dostosowana do wielkości zbiornika, a te reprezentują bardzo bogatą różnorodność. Dlatego też w sklepie Diversa zainteresowany znajdzie zarówno niewielką szafkę pod akwarium 60 x 30, jak i o wiele większą szafkę pod akwarium 150 x 50, a nawet 200 x 80.

Kolejnym istotnym czynnikiem jest wygląd mebla, który musi współgrać nie tylko z samym zestawem akwarystycznym, ale też ze stylem urządzenia pomieszczenia. Dlatego w katalogu naszego sklepu znajdują się zarówno propozycje dostosowane do klasycznych wnętrz, jak i te najlepiej odnajdujące się w pokojach w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy minimalistycznym. Propozycje Diversa to m.in. meble akwarystyczne w kolorze drewna, białe i czarne, z dodatkami metalizowanymi lub bez nich.

Szafka pod akwarium 60 x 30

Szafka pod akwarium 60 x 30 to propozycja z linii Budget. Należące do niej meble akwarystyczne, dostępne w wielu różnych kolorach, to minimalizm i funkcjonalność. Meble te wyprodukowane są z odpornej na uszkodzenia płyty laminowanej o grubości 18 mm, a dzięki dołączonej instrukcji ich montaż jest niezwykle prosty.

Szafka pod akwarium 80 x 35

Szafki pod akwarium o wymiarach 80 x 35 dostępne są w sklepie Diversa w kilku nowoczesnych wariantach. Jeden z nich to szafka pod akwarium Comfort 80 x 35 x 67 o nowoczesnym, stylowym designie. Model ten dostępny jest w wersjach kolorystycznych takich jak m.in. buk, wiśnia, dąb artisan, beton, a także w kolorze białym czy czarnym. Inne polecane szafki pod akwarium 80 x 35 to meble akwarystyczne z linii Modern, Solid, Aquatic, Fine, które stanowią doskonałe połączenie klasycznych trendów wnętrzarskich oraz nowoczesnych wpływów. Niewątpliwą zaletą każdej szafki pod akwarium jest wyposażenie jej w wiele funkcjonalnych półeczek.

Szafka pod akwarium 120 x 40

Fascynaci poszukujący specjalistycznych mebli pod akwaria aquascapingowe powinni zwrócić uwagę na modele z serii Aquatic, takie jak szafka pod akwarium 120 x 40. Ich wysokość sprawia, że nasze pięknie urządzone akwarium bądź terrarium zawsze będzie znajdowało się na linii wzroku. Szafki pod akwaria Aquatic dostępne są też w wariantach 80 x 35 x 90 czy 100 x 40 x 90. W serii znajdują się jednak również warianty jeszcze większe, takie jak np. szafka pod akwarium 150 x 50. Wszystkie meble akwarystyczne Aquatic idealnie współgrają z naszymi akwariami Float oraz innymi modelami ze szkła OptiWhite.

Jeśli zatem zastanawiają się Państwo, jaka szafka pod akwarium okaże się trafionym zakupem, zachęcamy do zapoznania się z meblami akwarystycznymi Diversa. Gorąco namawiamy także do zaznajomienia się z naszą sztandarową kategorią akwaria.

pixel