Oświetlenie akwarystyczne

( ilość produktów: 101 )

Każdy miłośnik akwarystyki – zarówno początkujący, jak i bardzo doświadczony, wie że oświetlenie akwarystyczne LED to jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Decyduje ono o wyglądzie podwodnej aranżacji oraz wpływa na życie roślin i zwierząt. Poprawia m.in. intensywność koloru ryb, a przy tym pomaga w zachowaniu równowagi biologicznej w akwarium. Sklep z oświetleniem akwarystycznym Diversa prezentuje szeroki wybór rozmaitych produktów w tej kategorii, dlatego zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie.

Ledowe oświetlenie akwarystyczne Diversa – dlaczego warto?

Oświetlenie akwarystyczne LED to oczywisty wybór dla większości akwarystów. Za tym typem wyposażenia przemawia zwłaszcza jego uniwersalność. Z powodzeniem spisuje się zarówno w klasycznych, jak i głębokich akwariach. Zapewnia oszczędności za sprawą niskiego poboru prądu. Oświetlenie akwarystyczne Diversa Led Intenso wyróżnia również cienki korpus, który wpływa na elegancki, dyskretny wygląd całej konstrukcji. Światło LED okazuje się także efektywniejsze od innych typów oświetlenia, ponieważ jest skierowane wyłącznie w dół i nie rozchodzi się niepotrzebnie na boki.

Oświetlenie akwarystyczne LED w wersji wielokolorowej lub białej

W sklepie akwarystycznym Diversa znalazło się m.in. klasyczne białe oświetlenie. Przy zakupie warto zatem kierować się własnymi preferencjami. Popularny wariant to biel z temperaturą światła około 6500 K. W naszej ofercie znalazły się także światła LED w kolorze, które wspomagają proces fotosyntezy oraz wzrost roślin. Oświetlenie akwarystyczne Diversa oferujemy w dwóch kategoriach: Intenso oraz Expert.

Zestawy akwarystyczne Diversa Startup z oświetleniem LED

Specjalnie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z akwarystyką przygotowaliśmy gotowe zestawy, dzięki którym założenie akwarium stanie się naprawdę proste. Co zawierają zestawy akwarystyczne Diversa Startup z oświetleniem LED?

  • Akwarium (w zależności od zestawu w różnych pojemnościach),
  • nowoczesną pokrywę,
  • filtr wewnętrzny Claro, grzałkę z termostatem Thermo Plus,
  • ramkę lub narożniki pod akwarium i termometr,
  • oświetlenie LED.

Starannie dobrane, praktyczne i wysokiej jakości produkty znacznie ułatwią zadanie osobom początkującym, jednak zapewniamy, że sprostają również oczekiwaniom doświadczonych akwarystów. W asortymencie mamy również inne godne zakupu zestawy: NEOlight i nanoLED.

Oczywiście oświetlenie akwarystyczne LED to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych klientów. Zachęcamy także, aby zwrócić uwagę na akwaria o różnych pojemnościach czy wysokiej jakości bezpieczne podłoża oraz wiele innych, specjalistycznych produktów, z którymi aranżacja zbiornika stanie się czystą przyjemnością. Zapraszamy!

pixel