Pokrywy akwariowe

( ilość produktów: 1 )

Pokrywy na akwarium, choć nie stanowią obowiązkowego elementu wyposażenia wszystkich zbiorników akwarystycznych, spełniają szereg bardzo istotnych funkcji. Szczególnie ochronną, który dotyczy zarówno mieszkańców akwarium, jak i domowników czy nawet pomieszczenia, w którym się znajduje! W katalogu diversa.com.pl, producenta pokryw akwariowych, goszczą warianty wykonane z tworzyw sztucznych oraz aluminiowe, jak również profesjonalne oświetlenia do pokryw akwariowych, wyraźnie zwiększające atrakcyjność wizualną zbiorników.

Funkcjonalne pokrywy na akwarium Diversa

Jako renomowany producent pokryw akwariowych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne mogą okazać się niezawodne zabezpieczenia naszych zbiorników. Po pierwsze chronią przed wyskoczeniem rybek Po drugie – zabezpieczają wodę przed zanieczyszczeniami oraz pomagają utrzymać właściwą jej temperaturę. Po trzecie – chronią zawartość zbiorników akwarystycznych przed dziećmi i czworonogami. Warto ponadto dodać, że pokrywy akwariowe Diversa zapobiegają nadmiernemu parowaniu wody oraz zwiększeniu wilgotności pomieszczenia. To jednak nie wszystko – pokrywy na akwarium zapewniają dodatkowe możliwości instalacji oświetlenia zwiększającego estetykę kompozycji akwarystycznych.

Pokrywy na akwarium z tworzywa Aristo

Wśród pokryw na akwarium producenta Diversa znajdują się m.in. pokrywy wykonane z tworzywa sztucznego, pokrywy na akwarium 40x25, 60x30 czy 80x35 proste i profilowane. Produkty wyposażone są elementy takie jak oświetlenie LED Expert (białe lub kolor) czy też funkcjonalne klapki do karmienia ryb.

Pokrywy na akwarium z tworzywa Selecto

Kolejnym modelem są pokrywy na akwarium Selecto wykonane z tworzywa sztucznego. Wśród nich znajdziemy te dopasowane do akwariów o wymiarach 50x30, 80x30, 80x40, 100x40, 120x40 czy 150x50. Dodatkowo w naszej ofercie dostępne są pokrywy na akwaria o niestandardowych kształtach, np. trio czy horizont.

Aluminiowe pokrywy na akwarium - Platino

Pokrywy akwariowe Diversa występują również w wersji aluminiowej – zarówno te dostosowane do niewielkich zbiorników akwarystycznych o wymiarach 60x30 czy 80x35, jak i większych modeli takich jak 120x50 czy nawet 200x60. Polecane produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, rzutującą zarówno na ich wytrzymałość, jak i funkcjonalność. Aluminiowe pokrywy na akwarium Diversa czekają na pasjonatów w wielu modnych wersjach kolorystycznych: nie tylko białej czy czarnej, ale również betonowej, truflowej czy bukowej. Podobnie jak inne produkty z tej kategorii, także profilowane aluminiowe pokrywy na akwarium Platino wyposażone są w niezawodne oświetlenie LED Expert.

Producent pokryw akwariowych Diversa kieruje swoją ofertę do wszystkich entuzjastów akwarystyki, którym zależy na niezawodnym zabezpieczeniu zbiorników, a ponadto wzbogaceniu kompozycji o estetyczne oświetlenie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami produktów, takimi jak np. zestawy Aquatic.

pixel