Ramki / Podstawki do akwarium

( ilość produktów: 9 )

Wszyscy entuzjaści akwarystyki doskonale zdają sobie sprawę z faktu, jak ważne są dla ich hobby ramki pod akwarium. Nie tylko pełnią one istotną funkcję estetyczną, maskując dno akwarium i świetnie komponując się z meblami akwarystycznymi, lecz także dbają o bezpieczeństwo zbiornika i jego mieszkańców. Innymi słowy – zabezpieczają akwarium przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ramki pod akwarium dostępne w sklepie Diversa to akcesoria akwarystyczne niezawodne, wielofunkcyjne i łatwe w montażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wyselekcjonowanymi propozycjami.

Ramki pod akwarium w sklepie Diversa

Jakie są niezbędne dodatki i akcesoria do akwarium? W tym miejscu musimy wymienić m.in. filtr, napowietrzacz, starannie dobrane podłoże czy spektakularne oświetlenie akwarystyczne. Choć przez miłośników akwarystyki ramki pod akwarium wspominane bywają o wiele rzadziej niż powyższe, także i one okazują się niezwykle przydatne, zastępując specjalistyczne maty umieszczane pod zbiornikami. Sklep Diversa zapewnia każdemu zainteresowanemu możliwość zakupu ramki pod akwarium dostosowanej do sprzedawanych przez nas zbiorników.

Ramka pod akwarium 80 x 35

Ramka pod akwarium 80 x 35 stanowi jeden z bestsellerów sklepu Diversa. Oznacza to, że skutecznie zabezpiecza (a przy tym świetnie wygląda) wytrzymałe akwaria o wymiarach 80 x 35 x 40 oraz 80 x 35 x 45 i pojemności 112 lub 126 litrów. To właśnie dzięki ramkom pod akwaria, które występują w wersji prostej i profilowanej, brzegi zbiorników, jak również mebli akwarystycznych są odpowiednio zabezpieczone przed zarysowaniem czy ukruszeniem.

Ramka pod akwarium 60 x 30

Inny popularny wariant opisywanych produktów to ramki pod akwarium 60 x 30. Ramki tego typu, proste lub profilowane, stanowią domyślny wybór do zbiorników o wymiarach 60 x 30 x 30 o pojemności 54 l oraz 60 x 30 x 35 o pojemności 63 l. Polecane przez nas produkty są odpowiednie zarówno do zbiorników prostych, jak i estetycznie wyprofilowanych.

Ramka pod akwarium 40 x 25

Wśród naszych propozycji znajdują się również ramki pod akwarium 40 x 25. Także i one występują zarówno w wersji prostej, jak i profilowanej, a zatem wybór odpowiedniego modelu do zakupionego akwarium nie powinien stwarzać najmniejszych trudności.

Jeśli pragną Państwo nie tylko zwiększyć poziom zabezpieczenia akwarium przed uszkodzeniami, lecz również dodatkowo zadbać o walory wizualne zbiornika, namawiamy do zapoznania się z naszymi propozycjami z kategorii ramki pod akwarium.

pixel