Akwaria profilowane

( ilość produktów: 7 )

Osoby poszukujące zbiornika, który zapewni rybom optymalne warunki do rozwoju, a przy tym w efektowny sposób wyeksponuje swoją zawartość, powinny zwrócić uwagę na akwaria profilowane. Co je wyróżnia? Oczywiście wygięta przednia szyba, która uwydatnia wnętrze akwarium. Taki kształt akwarium chętnie wybiera się do biur czy firm. Jednak wcale nie oznacza to, że nie może on trafić do każdego wnętrza. Zachęcamy zatem do przyjrzenia się naszej ofercie!

Akwaria profilowane w sklepie internetowym Diversa

Aby akwarystyka stała się prawdziwą przyjemnością, wszystkie akcesoria powinny prezentować wyłącznie najwyższą jakość. Dokładnie tak jest w przypadku naszych produktów. Każde akwarium profilowane112 l, 54 l czy nawet 25 l powstaje ze szkła Float o grubości dobranej zgodnie z jego rozmiarem według europejskich norm DIN. W zależności od rozmiaru wyposażono je również w system wzmocnień zapewniający wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Akwarium profilowane 112 l, 200 l czy większe?

Wielkość akwarium zależy przede wszystkim od ryb i roślin, które pragniemy w nim hodować. Warto zatem wcześniej zapoznać się z ich wymaganiami oraz na tej podstawie dopasować rozmiar zbiornika. Kolejny aspekt to oczywiście metraż pokoju czy mieszkania, do którego ma trafić akwarium. Początkującym akwarystom poleca się pojemność od 54 l, aż do akwarium profilowanego 112 l (jeśli chodzi o akwarium 112 l profilowane wymiary 80 x 35 x 40 6 mm są dostępne w naszym sklepie). Większe pojemności z kolei zaspokoją potrzeby doświadczonych specjalistów. Należy wziąć również pod uwagę fakt, że zakup większych zbiorników pozwala uniknąć zakupu kolejnego modelu, kiedy zechcemy rozwijać swoją pasję.

Niezbędne wyposażenie akwarium profilowanego

Akwarium profilowane 112 l (czy też mniejsze lub większe) to tylko jeden z elementów, który trzeba nabyć podczas przygody z akwarystyką. Nie można także zapomnieć o pokrywie z oświetleniem do akwarium, która w większości przypadków okazuje się niezbędna – chroni ryby przed dziećmi, zwierzętami oraz wypadnięciem z wody. Kolejny element to oświetlenie. Jedna z propozycji to pokrywa do akwarium 120 x 40 profilowana Selecto LED. Oczywiście pojawia się ona również w innych wymiarach, dlatego dobór tego idealnego to żaden kłopot. Zachęcamy do sprawdzenia m.in. pokrywy z tworzywa Aristo.

Aby zbiornik prezentował się jak najlepiej i pozostał bezpieczny, warto rozważyć także zakup specjalnej szafki. Przygotowaliśmy propozycje w wielu odcieniach i rozmiarach, co pozwala na dobór mebla idealnie pasującego do aktualnego wyposażenia. Szafka pod akwarium 80 x 35 profilowana to jedna z częściej wybieranych propozycji z naszej oferty.

pixel