Terraria standardowe

( ilość produktów: 64 )

W sklepie internetowym Diversa oferujemy Państwu szeroki wybór terrariów standardowych, dopasowanych do konkretnych potrzeb różnych gatunków zwierząt egzotycznych. W naszym asortymencie posiadamy wiele modeli terrariów szklanych, poziomych oraz pionowych, wyposażonych w odpowiednią wentylację, otwory na okablowanie grzewcze oraz wygodne w otwieraniu drzwiczki, uniemożliwiające wydostanie się zwierząt na zewnątrz.

Uniwersalne terraria standardowe dostępne w ofercie sklepu internetowego Diversa

Terraria standardowe wykonane są ze szkła, którego grubość dobierana jest odpowiednio do wymiarów terrarium. Szklane ścianki terrarium są bardzo proste w czyszczeniu, pozwalając szybko usunąć zacieki i zabrudzenia.

Wszystkie terraria standardowe wyposażone są w profesjonalny system wentylacyjny, oparty na perforowanej blasze aluminiowej. Niewielkie otwory pozwalają na swobodny przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci, a przy tym uniemożliwiają wydostanie się zwierząt z terrarium, dlatego świetnie sprawdzą się nawet w przypadku niewielkich owadów, takich jak młode patyczaki lub pająki. Szeroki wybór terrariów standardowych, posiadających wygodne otwieranie boczne, pozwoli szybko i wygodnie znaleźć model, który w pełni odpowie na Państwa wymagania i potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pixel