Zestawy akwarystyczne Aquatic

( ilość produktów: 6 )

Dostępne w sklepie Diversa zestawy akwarystyczne Aquatic docenią zarówno początkujący, jak i doświadczeni miłośnicy akwarystyki. W skład zestawu wchodzi zbiornik, pokrywa aluminiowa z oświetleniem LED Expert, szafka oraz mata. Wszystko idealnie dopasowane! Oferujemy je w różnych rozmiarach, dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem.

Zestawy akwarystyczne Aquatic z wytrzymałych tworzyw

Akwaria wykonane są ze szkła o dużej wytrzymałości i grubości zgodnej z europejskimi normami DIN. Z kolei pokrywy Platino powstają z aluminium i wykonuje się je ze specjalnie zaprojektowanych profili. Dzięki temu są wyjątkowo trwałe. W pokrywie zastosowano również dekle wykonane z tworzywa sztucznego, co ułatwia prace pielęgnacyjne. Szafki powstały z płyty meblowej 18 mm, dlatego są doskonale przystosowane do utrzymania ciężaru akwarium.

Co ważne, każdy zestaw zawiera perfekcyjnie dopasowane oświetlenie LED Expert, które sprzyja rozwojowi fauny i flory w akwarium. Oczywiście w naszym sklepie można kupić dodatkowe oświetlenie akwarystyczne.

Estetyczna, starannie zaprojektowana szafka w zestawie akwarystycznym Aquatic

Szafki Aquatic wchodzące w skład zestawu zaprojektowano z myślą o tym, aby akwaria znajdowały się na linii wzroku. To bardzo efektowny sposób ekspozycji. Szafka została skonstruowana tak, aby w prostej i estetycznej formie połączyć wymaganą funkcjonalność z nowoczesnym designem. Podzielna konstrukcja i niepełne plecy umożliwiają łatwą organizację osprzętu i codzienne użytkowanie szafki. Od strony wizualnej najmocniejszym detalem szafki są drzwiczki działające na zasadzie „push-to open”, które po zamknięciu ukrywają blat, tworząc jedną, elegancką bryłę razem z umieszczonym na szafce zbiornikiem. Dla uzyskania efektu bryły blat został cofnięty względem przedniej krawędzi akwarium i nie pokrywa całego dna akwarium. Konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo użytkowania szafki.

Zestawy akwarystyczne Aquatic występują w szerokiej gamie kolorów oraz rozmiarów. Dostępne w naszym sklepie wymiary zestawów prezentują się następująco:

  • 60 x 30 cm
  • 80 x 35 cm
  • 100 x 40 cm
  • 100 x 50 cm
  • 120 x 40 cm
  • 120 x 50 cm

Zestawy Aquatic dostępne są również w innych rozmiarach. Gdyby pojawiły się wątpliwości dotyczące zestawów Aquatic, zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie Diversa!

pixel