Akwarium 3l

( ilość produktów: 1 )

Miłośnikom miniaturowych zbiorników prezentujemy małe akwarium 3l. To najmniejsza pojemność zbiornika w sklepie Diversa. Sprzyja ono stworzeniu nano akwarium, na które moda przybyła do nas z Japonii. Z założenia mają one idealnie odwzorować wybrany wycinek natury, jednak w niewielkim rozmiarze. Zachwycają estetyką, a przy tym nie zajmują wiele miejsca. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom!

Małe akwarium 3l w sklepie internetowym Diversa

Diversa, polski producent akwariów, oferuje akwaria o pojemności 3l, które są nie tylko estetyczne, ale również praktyczne, ponieważ nie zajmują wiele miejsca w pomieszczeniu. Każde akwarium dla bojownika 3l (czy innego zwierzęcia) z oferty powstało ze szkła Float. Wykonane z niego zbiorniki pięknie zdobią każde pomieszczenie, do którego trafią. Oszlifowane krawędzie wpływają na bezpieczeństwo użytkowania.

Akwarium o pojemności 3 litrów, choć niewielkie, stanowi doskonały wybór dla miłośników miniaturowych zbiorników, którzy pragną mieć własny, mały kawałek natury w domu. Akwarium nadaje się do hodowli niewielkich ryb, krewetek, roślin i innych organizmów wodnych. Można je łatwo utrzymać w czystości i zapewnić odpowiednie warunki dla jego mieszkańców.

Akwarium 3l dla bojownika oraz…?

Niewielki rozmiar zbiornika wymaga starannego przemyślenia jego aranżacji oraz tego, jakie życie do niego wprowadzimy. Podstawa oraz niewątpliwie trafny wybór to oczywiście niewielkie rośliny, które starannie pielęgnowane i przycinane na pewno będą cieszyć oko. Jeśli chodzi o ryby, musimy kierować się ich rozmiarem oraz upodobaniami. Polecamy zatem hodowlę ryb do 3 cm, najlepiej takich, które prowadzą samotniczy styl życia. Akwarium dla bojownika 3-litrowe spełni jego wymagania. Inne gatunki, które poradzą sobie w takich warunkach to kirysek pstry lub kardynałek chiński. Poza tym zachęcamy, aby rozważyć hodowlę krewetek czy ślimaków.

Bogata oferta sklepu Diversa gwarantuje, że każdy miłośnik akwarystyki znajdzie tu coś dla siebie. To idealny wybór, jeśli szukasz trwałych i praktycznych akcesoriów, które mają doskonałą jakość, wynikającą z troski o zwierzęta. Zapraszamy do zakupów!

pixel