Zestawy akwarystyczne Fine Line

( ilość produktów: 5 )

Dostępne w naszym sklepie zestawy akwarystyczne Fine Line to rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających entuzjastów akwarystyki. To o wiele więcej niż same akwaria. Zestawy akwarystyczne Fine Line to komplety zawierające akwaria, szafki oraz oświetlenie. W naszym sklepie znajdziesz zestawy o różnych wymiarach, dostosowane do najpopularniejszych stylów aranżacji wnętrz.

Najwyższa wytrzymałość zestawów Fine Line

Grubość szkła, z którego wykonane zostały zbiorniki akwarystyczne należące do zestawów Fine Line, została dobrana zgodnie z normami DIN.

Różne wymiary zestawów akwarystycznych Fine Line

Akwarystyka to dziedzina, która może być zgłębiana w rozmaitych okolicznościach, przez fascynatów posiadających różne warunki mieszkaniowe. Z tego względu zestawy akwarystyczne Fine Line goszczące w sklepie Diversa dostępne są wielu różnych wymiarach, od długości 80 cm do 120 cm.

Wysoka estetyka zestawów Fine Line

Akwaria z serii Fine Line są zdobione paskiem dekoracyjnym oraz innymi estetycznymi plastikowymi elementami w różnych wariantach kolorystycznych. Dostępne wersje zestawów akwarystycznych Fine Line to: czarno–biała, biało–czarna, truflowo-biała oraz biało-truflowa. Niewątpliwą zaletą interesujących nas produktów jest oczywiście nowoczesne oświetlenie LED odpowiednie dla środowiska akwarium. W razie potrzeby istnieje również możliwość zainstalowania dodatkowej lampki LED Expert.

Zestawy akwarystyczne Fine Line pozwalają stworzyć odpowiednie warunki dla rozwoju flory i fauny, a jednocześnie wnoszą dużo dobrego stylu do każdego wnętrza. To nowoczesne podejście do akwarystyki w najlepszym wydaniu.

pixel