Zestaw akwarystyczny NEOlight

( ilość produktów: 7 )

Dostępne w sklepie Diversa zestawy zawierają kluczowe elementy potrzebne do stworzenia optymalnego środowiska do życia dla organizmów wodnych. Zestawy akwarystyczne NEOlight zawierają akwaria, oświetlenie, filtry wewnętrzne oraz grzałki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii.

Co wyróżnia zestawy akwarystyczne NEOlight?

Każdy oferowany zestaw NEOlight dobrze nadaje się dla osób początkujących. W zestawach znalazły się efektowne tła graficzne (skalne, morskie lub roślinne), które nadają zbiornikom wyjątkowy wygląd. Charakterystyczna cecha zestawów NEOlight to wysokiej klasy oświetlenie LED. Zaprojektowane je tak, aby jak zapewniało atrakcyjne i naturalne światło w akwarium. Co ważne, zestawy zawierają dwa rodzaje oświetlenia: LED Intenso pełniące funkcję głównego źródła światła oraz dolną listwę LED, czyli oświetlenie nocne. Godny uwagi element to też grzałka z termostatem 25 W. W zestawach znalazły się również narożniki dolne i górne, a także gratisy firmy Tropical.

Który zestaw akwarystyczny NEOlight wybrać?

Zestawy akwarystyczne NEOlight w sklepie Diversa dostępne są w różnych rozmiarach:

  • 10 l,
  • 18, 75 l,
  • 31,5 l.

Pojemność 10 l to najmniejszy rozmiar, w którym można hodować np. krewetki lub dekoracyjną roślinność. Mała pojemność wymaga sporej uwagi, aby zachować w jej wnętrzu odpowiednie warunki sprzyjające życiu organizmów żywych. Akwaria 18, 75 l w zestawach NEOlight nadają się do hodowli niewielkich ryb, takich jak gupiki czy neonki. Za to wariant 31,5 l daje więcej możliwości w rozwoju środowiska wodnego. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę swoje doświadczenie w akwarystyce.

Zachęcamy również, aby sprawdzić, jakie inne akwaria czy szafki pod akwarium znalazły się w naszej ofercie.

pixel