Zestawy terrarystyczne

( ilość produktów: 9 )

Zestawy terrarystyczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z terrarystyką. W pełni wyposażone, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia terraria z pokrywą zewnętrzną, są przystosowane do potrzeb konkretnych zwierząt egzotycznych, takich jak płazy oraz gady.

Co zawiera profesjonalny zestaw terrarystyczny?

Gotowe zestawy terrarystyczne zawierają w sobie wszystko, czego do odpowiedniego bytowania potrzebują konkretne gatunki zwierząt egzotycznych. W naszej ofercie posiadamy między innymi zestawy terrarystyczne przeznaczone dla zwierząt wodno-lądowych, gatunków pustynnych sucho i ciepłolubnych, oraz płazów i gadów, których naturalnym środowiskiem są obszary strefy umiarkowanej. Bogaty asortyment terrariów wraz z wyposażeniem i niezbędnymi akcesoriami pozwoli Państwu w prosty sposób wybrać model odpowiedni do hodowli pająków, żab, jaszczurek lub żółwi. W skład zestawów terrarystycznych wchodzi terrarium z praktycznymi, przesuwnymi drzwiami, zewnętrzna pokrywa oświetleniowa, termometr, miska na wodę i pokarm.

Zestawy terrarystyczne posiadają wszystkie elementy, niezbędne do zapewnienia zwierzętom egzotycznym najlepszych warunków do rozwoju i komfortowego bytowania. Pozwalają na swobodną obserwację zwierząt, a wygodne, rozsuwane drzwiczki umożliwiają wygodny dostęp do wnętrza terrarium. Każdy zestaw, stworzony z myślą o potrzebach konkretnych gatunków zwierząt, wykonany został z najwyższej jakości materiałów, a przy tym wyróżnia się ciekawą estetyką i wygodą użytkowania.

Dlaczego warto wybrać gotowe zestawy terrarystyczne?

Odpowiednio skompletowane zestawy terrarystyczne to najlepsze rozwiązanie dla początkujących terrarystów. Dają one gwarancję, że zwierze ma zapewnione dogodne warunki, pozwalające na prawidłowy rozwój oraz komfortowe funkcjonowanie.

Miłośnicy zwierząt egzotycznych, którzy pragną zaoferować im doskonałe otoczenie, odwzorowujące ich naturalne środowisko, z pewnością docenią profesjonalne zestawy terrarystyczne. Dzięki nim początkujący hobbyści mogą mieć pewność, że posiadają niezbędny sprzęt, który pozwoli im na stworzenie bezpiecznej i funkcjonalnej hodowli gadów, płazów lub bezkręgowców. Zestawy dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach.

Zestawy terrarystyczne z pokrywą oświetleniową, termometrem oraz miską na wodę i pokarm

Poszczególne zestawy terrarystyczne różnią się między sobą funkcjonalnością i wyposażeniem. Zestawy pustynne dedykowane są ciepłolubnym jaszczurkom, takim jak agama, legwan lub gekon. Terrarystyczne zestawy z przeznaczeniem dla zwierząt wodno lądowych wspaniale sprawdzą się w przypadku hodowli krabów oraz żółwi wodno-lądowych Zestawy z serii Forest najlepiej sprawdzą się w przypadku płazów, takich jak żaby, ropuchy, salamandry lub traszki. Oferowane przez nas konfiguracje gotowych zestawów terrarystycznych są trwałe, estetyczne i w pełni bezpieczne dla zwierząt.

pixel