Akwarium 25l

( ilość produktów: 2 )

Klientom poszukującym niewielkiego akwarium przedstawiamy modele o pojemności 25 l. Są one odpowiednie dla osób, które nie dysponują dużą przestrzenią w domu czy mieszkaniu, ale chcą zająć się hodowlą ryb lub roślin wodnych. Akwaria 25 l w asortymencie Diversa dostępne są w wersji standardowej i profilowanej. Spełnią one oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych akwarystów!

Akwarium 25 l – wymiary

Warto pamiętać, że akwarium 25 l ma niewielkie wymiary, 40x25x25 cm. Dzięki temu mogą stać się efektowną ozdobą biurka czy stolika, nawet w pokoju o niewielkim metrażu. Każde akwarium 25 l o wspomnianych wymiarach cechuje wysoka jakość wykonania i sprawdzone, wytrzymałe materiały. To produkty wykonane ze szkła Float o grubości zgodnej z europejskimi normami DIN. Wyróżnia je odpowiednia przejrzystość, która sprawia, że zawartość akwarium prezentuje się bardzo estetycznie.

Akwarium Diversa 25 l – jak je zaaranżować?

Akwaria o takiej pojemności nadają się do hodowania małych ryb bądź krewetek. Sprawdzą się również w hodowli efektownych roślin podwodnych. Przy czym trzeba pamiętać, że niewielkie wymiary akwarium 25 l wymuszają na użytkowniku bardzo staranny dobór zwierząt oraz ostrożne dozowanie pokarmu. W innym wypadku łatwo doprowadzić do zanieczyszczenia wody, co z kolei prowadzi do szybkiego wzrostu poziomu amoniaku szkodliwego dla organizmów żyjących w wodzie.

Akcesoria przydatne do akwarium Diversa 25 l

Wśród produktów dostępnych w asortymencie sklepu znajduje się również odpowiednia pokrywa do akwarium 25 l. To istotny element wyposażenia, który zapobiega wyparowywaniu wody, wypadnięciu zwierząt z akwarium oraz chroni je przed zanieczyszczeniami z zewnątrz w postaci pyłu czy owadów.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z przedstawionymi produktami jesteśmy do dyspozycji naszych klientów! Zapraszamy do zapoznania się z akwariami 25 l w Diversa.

pixel