Akwaria Opti White

( ilość produktów: 7 )

Odpowiednio dobrane akwarium pozwala na bezpieczną hodowlę organizmów wodnych oraz ich efektowne wyeksponowanie. Dowolne akwarium Optiwhite spełnia każdy z tych warunków! To zbiorniki, które powstają ze szczególnego rodzaju szkła, które pozostaje niemal niewidoczne dla oka. Zaspokoi ono oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników akwarystyki. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami i odkrycia właściwości szkła Optiwhite.

Co wyróżnia akwaria Optiwhite?

Optiwhite pozbawiono charakterystycznego zielonkawego zabarwienia. Z tego względu często określa się je mianem niewidzialnego szkła. Niezwykła przejrzystość zapewnia efekt krystalicznie czystej wody. Dodatkowo szkło Optiwhite wspaniale przepuszcza światło oraz energię słoneczną.

Tak przejrzyste, czyste tworzywo uzyskuje się dzięki obniżeniu zawartości żelaza w masie szklanej. Dla jeszcze lepszego efektu wizualnego do klejenia krawędzi akwariów wykorzystuje się transparentny silikon spójny wizualnie z tym szczególnym typem materiału. Na uwagę zasługuje również efekt polerowanych krawędzi, które szczególnie dobrze widać za sprawą sztucznego podświetlenia LED. Pielęgnacja zbiornika z tego szczególnego szkła nie sprawia problemów, a możliwości aranżacyjne pozytywnie zaskakują!

Akwaria Optiwhite - jaki rozmiar wybrać?

Zadbaliśmy o szeroki wybór pojemności akwariów wykonanych z krystalicznego szkła Optiwhite. Najmniejsze z nich to 65 l, a nieco większe 86 l – każde z nich świetnie nadaje się dla osób początkujących. Z kolei akwarium Optiwhite 182 l, czy też akwarium Optiwhite 243 l, a nawet 300 l, 360 l czy 450 l sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Przy czym zapewniamy, że osoby, które planują w przyszłości rozwijać swoją pasję, od razu powinny zaopatrzyć się w większy model. To zaoszczędzi kosztów związanych z wymianą zbiornika za kilka lat.

Niezależnie od tego, czy postawimy na akwarium Optiwhite 300 l czy nawet większe, możemy mieć pewność, że produkt dostępny w sklepie internetowym Diversa spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.

Wyposażenie akwarium Optiwhite w sklepie Diversa

Nabywając akwarium Optiwhite w naszym sklepie, warto od razu zaopatrzyć się w inne niezbędne elementy wyposażenia. W asortymencie sklepu Diversa znalazły się wysokiej jakości napowietrzacze, grzałki czy podłoża. Wszystko to umożliwia stworzenie optymalnych warunków do życia dla fauny i flory. W razie pytań dotyczących naszych produktów zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie udzielą porad dotyczących zakupu odpowiedniego akwarium czy innych produktów dostępnych w asortymencie.

.
pixel