Zestaw akwarystyczny Startup Standard

( ilość produktów: 1 )

Dostępne w katalogu Diversa zestawy akwarystyczne Startup Standard to kompozycje niezawodnych produktów, które pozwolą każdemu zainteresowanemu wkroczyć do fascynującego świata akwarystyki. Stanowią wybór odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy o środowiskach wodnych wiedzą nieco więcej.

Co zawiera zestaw akwarystyczny Startup Standard?

Proponowane zestawy zawierają zbiorniki akwarystyczne o dużej pojemności (nawet 200 czy 240 l) i wymiarach dostosowanych do preferencji i możliwości akwarystów (np. 100 x 40 x 50 czy 120 x 40 x 50). Dołączone do nich są wydajne filtry zewnętrzne Exus w wariantach 1000 oraz 1200, a także grzałki z regulacją 150 W z termostatem oraz oświetlenie T8 zapewniające estetyczną ekspozycję zbiornika. To nie wszystko. Zestaw akwarystyczny Startup Standard zawiera również matę pod akwarium niwelującą ewentualne nierówności podłoża oraz zapewniającą odpowiednie naprężenie między dnem zbiornika a blatem. Do zestawu dołączone są również dodatki od firmy Tropical.

Oświetlenie zestawów akwarystycznych Startup Standard

Goszczące w ofercie Diversa zestawy akwarystyczne Startup Standard są wyposażone w oświetlenie T8. W ten sposób nazywamy popularne świetlówki liniowe o średnicy 26 mm. Polecane zestawy zawierają dwie świetlówki tego rodzaju o mocy 30 W każda. Tym różnią się od zestawów akwarystycznych Startup LED oferujących oświetlenie LED Expert.

Wysoka estetyka zestawów akwarystycznych Startup Standard

Polecane zestawy akwarystyczne Startup Standard są nie tylko funkcjonalne, lecz również przykuwają spojrzenia wysoką estetyką wykonania. Klienci mogą zdecydować się także na wariant ze zbiornikiem akwarystycznym z profilowaną szybą giętą, sprawiającą wrażenie przestronności.

Poznaj także inne funkcjonalne produkty z kategorii Akwarystyka dostępne w naszym sklepie, takie jak zestawy akwarystyczne dla najmłodszych.

pixel