Akwarium 12l

( ilość produktów: 1 )

Akwarium 12l (czyli nano akwarium o wymiarach 30x20x20) to kolejny proponowany wariant niedużych zbiorników akwarystycznych, które mogą stanowić optymalny wybór do niewielkich pomieszczeń, a także strzał w dziesiątkę dla miłośników akwarystyki gustujących w kompozycjach w skali mikro i nano. Podobnie jak innego rodzaju zbiorniki akwarystyczne, każde akwarium 12l polecane przez diversa.com.pl to zbiornik spełniający oczekiwania najbardziej wymagających pasjonatów życia podwodnego.

Akwarium 12l o optymalnym kształcie

Dostępne do kupienia w naszym sklepie akwarium 12l ma wymiary 30x20x20 3mm. Pozwala uzyskać efekty estetyczne przy odtwarzaniu rozmaitych wodnych krajobrazów, a przy tym będziemy w stanie znaleźć dla niego miejsce nawet w bardzo niewielkich pomieszczeniach. Jeśli zatem interesuje nas funkcjonalne akwarium 12l – cena proponowana przez sklep Diversa za tego rodzaju zbiornik jest niezwykle korzystna.

Filtr do akwarium 12l

W katalogu naszego sklepu znajdują się nie tylko wybierane przez profesjonalistów akwaria czy terraria, ale też rozmaite nieodzowne akcesoria, w tym filtry. Filtr do akwarium 12l, który polecamy wszystkim akwarystom posiadającym pojemniki o pojemności od 10 do 25 l, to filtr wewnętrzny Claro 200, wyposażony w funkcję deszczownicy i regulacji przepływu oraz wkład filtrujący.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zbiornikami przeznaczonymi do nano akwarystyki, do których należą uniwersalne akwaria 12l w okazyjnej cenie. Sprawdzają się zarówno do hodowli niewielkich roślin wodnych, jak i krewetek czy niewielkich gatunków ryb.

pixel