Akwarium 10l

( ilość produktów: 2 )

Dostępne w naszym sklepie akwarium 10l z przykrywką szklaną to propozycja ciesząca się dużym zainteresowaniem klientów. To jednocześnie jedne z najmniejszych zbiorników, które znalazły się w naszej ofercie. Uznaje się je za doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z nano akwariami.

Co wyróżnia Akwarium 10 l z przykrywką szklaną?

Zbiorniki akwarystyczne o pojemności 10 l, które znalazły się w ofercie sklepu Diversa cechuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania, które potwierdzają europejskie normy DIN. Szkło Float uznaje się za jedno z najlepszych dostępnych na rynku tworzyw. Oszlifowane krawędzie zapewniają komfort użytkowania. W naszych akwariach nano zastosowano klejenie za pomocą bezbarwnego silikonu, który prezentuje się bardzo estetycznie. Dzięki temu cała konstrukcja fantastycznie spisuje się jako dekoracja w każdym pomieszczeniu, do którego trafi. Akwarium 10 l z przykrywką szklaną z powodzeniem może zdobić nawet biurko czy niewielki stolik, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca. Kwadratowe dno łatwo wpasować w każdą przestrzeń. Ze względu na ozdobny charakter nano akwarium zachęcamy, aby dobrać do niego estetyczne podłoża czy oświetlenie Led Intenso.

Szklana przykrywka to dodatkowy element zwiększający bezpieczeństwo korzystania z akwarium. Zapobiega ona wydostaniu się ryb ze zbiornika, ale też chroni je przed dziećmi czy atakami zwierząt domowych. Redukuje także oziębianie się wody oraz jej parowanie.

Jakie rośliny i zwierzęta hodować w akwarium 10 l z przykrywką szklaną?

Ze względu na niewielki rozmiar akwarium zaleca się umieszczać w nim najmniejsze ryby o długości do 3 cm, które nie potrzebują dużej przestrzeni. Taka pojemność zbiornika sprawdzi się również w przypadku hodowli krewetek słodkowodnych, ślimaków czy bojownika. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w akwarium 10l z przykrywką szklaną umieścić wyłącznie rośliny.

Wśród naszych produktów znalazły się również rozmaite akcesoria, z którymi aranżacja akwarium stanie się czystą przyjemnością! W razie pytań czy wątpliwości dotyczących oferty Diversa zapraszamy do kontaktu.

pixel