Akwarium 19l

( ilość produktów: 2 )

Akwaria 19l prezentowane w naszym sklepie to zbiorniki stosunkowo niewielkie. To jednak ich niewątpliwa zaleta – odnajdą się w każdym pomieszczeniu, bez względu na metraż! Należące do tej kategorii zbiorniki akwarystyczne możemy wykorzystać m.in. do hodowli ślimaków oraz zachwycających swoim wyglądem roślin wodnych. Ich niezawodność sprawia, że będą w stanie zapewniać akwaryście mnóstwo satysfakcjonujących obserwacji przez naprawdę długi czas, a ponadto stanowić ważny element wystroju wnętrza!

Akwaria 19l z najwyższej jakości szkła

Zbiorniki akwarystyczne o pojemności 19l sprzedawane w naszym sklepie to produkty wyróżniające się cennymi parametrami technicznymi warunkującymi zarówno ich funkcjonalność i wytrzymałość, jak i bezpieczeństwo użytkowania. Polecane akwaria 19l wykonane są ze szkła Float spełniającego normy unijne. Wykorzystanie transparentnego silikonu do łączenia ścianek wpływa dodatnio na estetykę wizualną akwarium 19l. Oszlifowane krawędzie czynią natomiast jego użytkowanie jeszcze bezpieczniejszym, co ważne w szczególności dla najmłodszych. Opisywane małe akwaria 19l dostępne są w wymiarach 25x25x30 cm 3mm, posiadające funkcjonalne kwadratowe dno.

Akwarium 19l z przykrywką

Wśród proponowanych przez nas zbiorników akwarystycznych znajdują się również te wyposażone w szklaną przykrywkę. Spełnia ona wiele ważnych funkcji – nie tylko zapobiega opuszczaniu akwarium przez jego mieszkańców, ale też chroni ich przed zwierzętami oraz dziećmi. Co więcej, przykrywka, w którą wyposażone może być akwarium 19l z diversa.com.pl, sprzyja odpowiedniej termoregulacji wody i normalizuje proces jej parowania. Warto dodać, że do zestawu dołączone są również cztery plastikowe narożniki umożliwiające wygodne zamontowanie przykrywki.

Akwaria 19l dostępne w sklepie Diversa, choć niewielkie, pozwolą każdemu pasjonatowi nacieszyć się magią podwodnego życia. Polecamy także nasze akwaria o innych wymiarach, jak również maty pod akwarium.

pixel