Zestaw akwarystyczny nanoLED

( ilość produktów: 3 )

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć zestawów akwarystycznych nanoLED. Znalazło się w nich wszystko, czego potrzeba do stworzenia oraz utrzymania zdrowego środowiska wodnego. Zawierają one akwaria o pojemności 10-31,5 l, filtry, grzałki, termometry, oświetlenie LED, a także pokarmy dla ryb. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się zawartości zestawów akwarystycznych nanoLED.

Co wyróżnia zestawy akwarystyczne nanoLED?

Zdecydowany wyróżnik zestawu akwarystycznego nanoLED to wysokiej jakości oświetlenie LED Intenso. Dzięki niemu żyjące w środowisku wodnym organizmy zyskują odpowiednie warunki do funkcjonowania i rozwoju. Spełnia również funkcję estetyczną – za jego sprawą zawartość akwarium prezentuje się bardzo efektownie. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury w akwarium odpowiada grzałka z termostatem Thermoplus 25W, a filtr wewnętrzny Claro dba o czystość wody. Co jeszcze zawiera zestaw? Plastikowe narożniki oraz górną szybę. W zestawie znajdują się także gratisy firmy Tropical.

Jak wybrać zestaw akwarystyczny nanoLED?

Wszystkie z dostępnych zestawów akwarystycznych nanoLED cechują niewielkie wymiary, dzięki którym świetnie sprawdzą się nawet w mniejszych mieszkaniach i pomieszczeniach. Jakie akwaria wchodzą w skład zestawów?

  • Zestaw z akwarium 10 l jest odpowiedni do hodowli 2–3 małych ryb lub innych niewielkich organizmów wodnych, takich jak krewetki.
  • Akwarium 18,75 l zmieści oczywiście więcej ryb, choć również sprzyja hodowli krewetek lub ślimaków.
  • W akwarium o pojemności 31,5 l dobrze czują się neonki, otoski, gupiki oraz wspomniane krewetki.

W każdym wypadku należy zachować ostrożność i nie przeciążać zbiornika. Zapraszamy do przyjrzenia się pozostałym elementom z naszej oferty, takim jak szafki pod akwarium!

pixel